Gydytojų darbo grafikai

 

Eil.Nr. Gydytojas Kabineto Nr.

I

II

III

IV

V

1. I. Kudžmienė

4

8:00-14:00

13:00-17:00

-

13:00-17:00

8:00-14:00

2. V. Sagatys

10

9:00-13:00

9:00-13:00

9:00-13:00

9:00-13:00

9:00-13:00

3. A. Tamkevičius

28

8:30-9:30

8:30-9:30

8:30-9:30

8:30-9:30

8:30-9:30

4. L. Petreikis

8

8:00-14:00

-

8:00-14:00

8:00-14:00

-

5. A. Sirtautienė

23

-

10:00-12:00

10:00-12:00

-

-

8. E. Šeporaitienė

24

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

9. A. Budrevičius

4

14:00-16:00

-

-

-

-

10. J. Anužienė  10

-

-

13:00-15:00

13:00-15:00

13:00-15:00

11. B. Putriuvienė  skyriuje

8:00-9:30

8:00-9:30

8:00-9:30

8:00-9:30

8:00-9:30

12. E. Gaudiešienė  skyriuje

8:00-11:30

8:00-11:30

8:00-11:30

8:00-11:30

8:00-11:30

Gydytoja Ona Simaitienė     I : 8:00-11:00,  II : 8:00-11:00, III : 11:30-14:30, IV : 14:30-18:00, V : 14:30-18:00

Gydytoja Jūratė Šalvienė    I : 11:00-18:00,  II : 11:00-14:30, III : 14:30-18:00, IV : 8:00-11:00, V : nedirba

Gydytojas G.Ramanauskas    I : nedirba,  II : 14:30-18:00, III : 8:00-11:00, IV : 11:00-14:30, V : 8:00-14:30

 

Gydytojas chirurgas Brūno Aleknavičius konsultuoja chirurgijos skyriuje I ir III  nuo 10:00 iki 14:00 val, o V nuo 10:00 iki 14:00 val.

Gydytojas chirurgas Audrius Janėnas konsultuoja chirurgijos skyriuje II ir IV nuo 10:00 iki 12:00 val.

 

Pas traumatologus vykdoma pacientų išankstinė registracija tel.: 8-448-73269.

 

Išankstinė registracija netaikoma:

- asmenims iki 18 m. amžiaus,

- karščiuojantiems pacientams,

- patyrusiems traumą 72 val. laikotarpyje,

- turintiems pulmonologo ar LOR gydytojų siuntimus,

- kuriems reikalinga dantų rentgenograma.

 

*Gydytojai:

1. A. Budrevičius (urologas);

2. A. Pangonis (endokrinologas);

3. G. Markauskienė (oftalmologė);

4. A. Mankauskienė (oftalmologė);

5. Gydytojas onkologas. (pacientai privalo turėti šeimos gydytojo ar specialisto išsamų siuntimą su atliktų tyrimų rezultatais).

 

 Traumatologai: Laikai:
I. G. Repšys  9 – 15val.
II. V. Abraitis  9 – 15val.
III. S. Dailidėnas

 9 – 15val.

IV. N. Gerulskis  9 – 15val.
V. Pagal slenkantį grafiką  9 – 15val.
 Echoskopuotojai: Laikai:
1. A. Martusevičius I.

12-14val.

V.

 9-11val.

2. A. Duoblienė II-III.

12-14val.

IV.

10-12val.

 

*Dėl šių medikų darbo grafiko ir laiko prašome kreiptis į registratūrą tel.: 8-448-73269



Atnaujinta: