Priėmimo skyrius

 

Priėmimo-skubios pagalbos skyrius
Tel. visą parą (8 448) 73 261

 

Skyriaus tikslas – užtikrinti skubios pagalbos teikimą ištisą parą kasdien, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas.  Pacientai priėmimo skyriuje ir jo poskyriuose visą parą guldomi į ligoninę skubia ir planine tvarka, o nesant indikacijų stacionariniam gydymui, teikiama ambulatorinė pagalba.

Pacientai gali kreiptis į priėmimo-skubios pagalbos skyrių be siuntimo:

  • Dėl būtinosios medicinos pagalbos;
  • Dėl pirminių asmens sveikatos priežiūros paslaugų PSR įstaigų nedarbo metu;
  • Dėl pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimo yra sudarytos sutartys su PSP įstaigomis.

Neturint gydytojo siuntimo ir jei būtinosios pagalbos nereikia, pacientas už gydytojo konsultaciją bei atliktus tyrimus turi susimokėti pagal kainyną.

Užsienio šalių piliečiams, asmenims be pilietybės, nepriskiriamiems nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, ligoninė teikia tik mokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, įskaitant ir būtinąją pagalbą, išskyrus būtinąją pagalbą, teikiamą užsieniečiams – Europos Sąjungos šalių narių piliečiams, pateikusiems jų draustumą patvirtinantį dokumentą – E kortelę, formą E111, E 106, E 121.

Atvykstant skubos tvarka gydytojo specialisto konsultacijai ar hospitalizacijai su gydytojo siuntimu, pacientas gali kreiptis į priėmimo skyrių visą parą. Atvykus būtina turėti asmens tapatybę bei socialinį draustumą patvirtinantį dokumentą.

Skyriaus vedėjas
Rolandas Dėdinas

Vyresnioji slaugytoja 
Renata Luotienė

Skip to content