Priėmimo skyrius

 

Priėmimo skyrius
Tel. visą parą (8 448) 73261

 

Pacientai priėmimo skyriuje ir jo poskyriuose visą parą guldomi į ligoninę skubia ir planine tvarka, o nesant indikacijų stacionariniam gydymui, teikiama ambulatorinė pagalba. 2008 metais Plungės ligoninėje būtinosios pagalbos paslaugų buvo suteikta 6585 kartų.

Pacientai gali kreiptis į priėmimo-skubios pagalbos skyrių be siuntimo:

  • dėl būtinosios medicinos pagalbos;
  • dėl pirminių asmens sveikatos priežiūros paslaugų PSR įstaigų nedarbo metu.
  • Dėl pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimo yra sudarytos sutartys su PSP įstaigomis.

Neturint gydytojo siuntimo ir jei būtinosios pagalbos nereikia, pacientas už gydytojo konsultaciją bei atliktus tyrimus turi susimokėti pagal kainyną.

Užsienio šalių piliečiams, asmenims be pilietybės, nepriskiriamiems nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, ligoninė teikia tik mokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, įskaitant ir būtinąją pagalbą, išskyrus būtinąją pagalbą, teikiamą užsieniečiams – Europos Sąjungos šalių narių piliečiams, pateikusiems jų draustumą patvirtinantį dokumentą – E kortelę, formą E111, E 106, E 121.

Atvykstant skubos tvarka gydytojo specialisto konsultacijai ar hospitalizacijai su gydytojo siuntimu, pacientas gali kreiptis į priėmimo skyrių visą parą. Atvykus būtina turėti asmens tapatybę bei socialinį draustumą patvirtinantį dokumentą.

Skip to content