Chirurgijos – traumatologijos skyrius

Chirurgijos – traumatologijos skyrius
Tel. 8 448 73 274

 

VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninės Chirurgijos – traumatologijos skyriuje teikiamos skubios ir planinės chirurgijos paslaugos: bendrosios chirurgijos, abdominalinės chirurgijos, ortopedijos-traumatologijos bei dienos stacionaro paslaugos. Operacijos atliekamos taikant šiuolaikinius jų atlikimo metodus ir būdus.

Suaugusiems pacientams bei vaikams nuo 3 metų amžiaus atliekamos otorinolaringologinės planinės operacijos bendrinėje nejautroje: tonzilių ir adenoidų šalinimas, knarkimo chirurgija (UPP ir UPPP), nosies pertvaros tiesinimas ir nosies kriauklių sumažinimas (septoplastika ir konchoplastika), endoskopinės nosies ir sinusų operacijos, biopsijos dėl įtariamų onkologinių ligų, gerybinių navikų šalinimas ir kt.

Chirurgijos – traumatologijos skyriuje atliekamos stambiųjų ir smulkiųjų kaulų osteosintezės operacijos, kelio, peties artroskopinės operacijos, pėdų deformacijų ortopedinės operacijos ir kt.

Chirurgijos – traumatologijos skyriaus gydytojai pacientus konsultuoja Ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje. Išankstinė pacientų registracija vykdoma Konsultacinės poliklinikos registratūroje tel. 8 448 73 269.

Pacientai priimami ir be siuntimo, susimokant valstybės nustatytą konsultacijos kainą.

 

Skyriaus vedėjas, abdominalinės chirurgijos gydytojas
Brūno Aleknavičius
Gydytojas chirurgas
Kasparas Gylys
Miglė Kybransienė
Antanas Martusevičius
Vygintas Montrimas
Donatas Černiauskas
Feliksas Grigalauskas

Gydytojai ortopedai-traumatologai
Saulius Dailidėnas
Simeonas Valentinas Abraitis
Giedrius Repšys
Rimvydas Valeika
Linas Vitkus
Neringa Guigaitė

Gydytojai otorinolaringologai
Jūratė Šalvienė
Giedrius Ramanauskas

Vyresnioji slaugytoja – slaugos administratorė
Neringa Vasiliauskienė

Skip to content