Odontologijos ir ortopedijos skyrius

Odontologijos ir ortopedijos skyrius
Tel. 8 448 50 102

 

VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninės Odontologijos ir ortopedijos skyriuje dirba gydytojai odontologai, dantų technikai ir odontologų padėjėjos, burnos higienistė. Skyriuje visiems norintiems teikiamos mokamos dantų protezavimo paslaugos, o lengvatinės dantų protezavimo paslaugos teikiamos Plungės rajono gyventojams. Pacientams, kurie neturi įgiję teisės į lengvatinio protezavimo paslaugas, dantų protezavimo paslaugų kainyną galite rasti čia – skiltyje “Mokamos paslaugos” – 2 priedas – mokamos dantų protezavimo paslaugos ir jų kainos. Profesionalios burnos higienos paslaugos kaina – 40 Eur.

Odontologijos ir ortopedijos skyriaus gydytojai odontologai konsultuoja visus norinčius protezuoti dantis pacientus, nepriklausomai nuo to, kokioje gydymo įstaigoje jie yra prisiregistravę, ir pritaiko dantų protezus. Visus protezus gamina aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį sukaupė viešosios įstaigos Plungės rajono savivaldybės ligoninės Odontologijos ir ortopedijos skyriaus dantų technikai čia esančioje laboratorijoje.

Gaminami šie protezai:

  • Išimami dantų protezai: dalinės ar pilnos plokštelės; kieto pagrindo bei minkštos termoplastinės medžiagos plokštelės; estetinės plokštelės;
  • Neišimami lieti protezai: metaliniai ar kultiniai įklotai; metalo ar metalo keramikos vainikėliai; tiltiniai protezai;
  • Laikini plastmasiniai vainikėliai ir tiltiniai protezai;
  • Plokštelinių protezų pataisos.

Galime pasigirti, kad nuo šių metų termoplastines plokšteles gaminame savo laboratorijoje. Šios plokštelės yra lankstesnės, beveik nepastebimos, patvarios, neturi metalinių kabliukų, tad atrodo estetiškiau. Tokios plokštelės nesukelia alergijos, tad tinka pacientams, kurie alergiški akrilams, plastmasėms ar metalui. Šiems protezams pagaminti užtenka vos kelių vizitų pas gydytoją odontologą.

Visiems norintiems protezuotis dantis, Odontologijos ir ortopedijos skyriuje dirbantys specialistai, atsižvelgdami į paciento burnos gleivinės ir dantų ypatumus, padės pasirinkti poreikius atitinkantį dantų protezą pirminės konsultacijos metu. Jei norite daugiau sužinoti apie teikiamas paslaugas, atsiskaitymo galimybes ar registruotis vizitui pas gydytoją specialistą, prašome teirautis Odontologijos ir ortopedijos skyriuje tel.: 8 448 50 102. 

Skyriuje teikiamos ir lengvatinio protezavimo paslaugos

Odontologijos ir ortopedijos skyriuje lengvatinės protezavimo paslaugos teikiamos pagal šiuo metu galiojančią nustatytą dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto tvarką (žr.: www.sam.lrv.lt; www.vlk.lt). Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

  • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
  • vaikai iki 18 metų;
  • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys;
  • asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Protezavimo paslaugas pagal sutartį finansuoja Teritorinė ligonių kasa. Pacientai turi kreiptis į gydytoją odontologą, kuris turi sutartį su teritorine ligonių kasa, užpildyti prašymą ir tuomet jis įtraukiamas į asmenų, laukiančių dantų protezavimo paslaugų, sąrašą. Dantų protezavimo paslaugų laukimo eiles galima pasitikrinti VLK interneto svetainėje www.vlk.lt.

Odontologijos ir ortopedijos skyriuje dirbančių gydytojų specialistų darbo laikas

Gydytojo specialisto
vardas, pavardė

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Gydytoja odontologė

G. Ruseckienė

8:00 – 13:00 8:00 – 15:00

Gydytoja odontologė

M. Repšienė

Gydytoja odontologė

R. Pėtelienė

8:00 – 12:00 8:00 – 12:00

Gydytoja odontologė

S. Rakaitė

8:00 – 20:00

Burnos higienistė

V. Šarkauskaitė

8:00 – 18:00


Registruotis vizitui pas gydytoją specialistą  ar norintys sužinoti detalesnę informacijos apie dirbančius gydytojus, suteikiamas paslaugas, prašome teirautis Odontologijos ir ortopedijos skyriuje tel.: 8 448 50 102.

 

Gydytojai odontologai
Giedrė Ruseckienė

Regina Pėtelienė

Sofija Rakaitė

Monika Repšienė

Burnos higienistė

Vaiva Šarkauskaitė

Skyriaus administratorė
Vilija Piekuvienė

 

 

Skip to content