Pacientų atsiliepimai

Tariame nuoširdų AČIŪ Jums už mūsų darbo įvertinimą!

 

Padėka gyd. otorinolaringologei Jūratei Šalvienei
2022-03

Dėkojam už kruopštų ir rūpestingą Jūsų darbą, profesionalią priežiūrą ir gydymą. Linkime daug sveiktos ir sėkmės Jums ir kolektyvui.
Julius Jaugelis ir Diana Jaugelienė

_______________________

Padėka gyd. chirurgui Audriui Janėnui
2022-02-21

Nuoširdus Ačiū gydytojui chirurgui A. Janėnui už dėmesingumą, profesionalumą bei puikiai atliktą operaciją!
Taip pat, dėkoju visam chirurgijos – traumatologijos skyriaus personalui, dirbusiam 2022-02-21, už rūpestį bei malonią priežiūrą.
Inga

_______________________ 

Padėka Covid skyriaus darbuotojams!
2022-01-26

Norime nuoširdžiai padėkoti visam Covid skyriuje dirbančiam personalui už jų puikų, labai reikalingą, nepriekaištingą darbą.

Ačiū! Rasa

_______________________ 

Noriu padėkoti Gydytojui chirurgui A. Janėnui!!
2022-01-23

Nebuvau mirtinas ligonis, bet vien užrašas šeimos daktaro siuntime “Chirurgo konsultacijai” ir “Rekomenduojamas chirurginis gydymas” man kėlė nerimą. Tai, kas kitam atrodo smulkmena, žmogui, niekada nepatyrusiam operacijos, kelia nerimą. Baimė perpus sumažėjo jau po pirmos Gydytojo A. Janėno konsultacijos, kuris tiesiog sugeba nuraminti ir nuteikti pozityviai. O tą dieną, kai Gydytojas pašalino man tą “blogį”, prisimenu su šypsena ir Gydytojo žodžius: “Jūs nebijokit, neskaudės”. Viskas atlikta puikiai ir be skausmo 🙂

Visi Lietuvos gydytojai galėtų būti tokie Gydytojai, kaip šis chirurgas Audrius Janėnas.

Ačiū Gydytojui!
Audrius Kučauskas

___________________

Padėka gydytojui traumatologui ortopedui G. Repšiui
2021-09-07

Dėkoju visam priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam 2021-09-06 vakare, ir gyd. G. Repšiui – už profesionalumą ir žmogiškumą suteikiant pagalbą po traumos.
Ačiū, Loreta

___________________

Padėka gydytojui chirurgui Kasparui Gyliui
2021-08-25

Dėkojame gydytojui Kasparui Gyliui operatyviai diagnozavus, su dideliu dėmesingumu ir gilia specialisto kvalifikacija operavusį ir sekusį pooperacinį gydymą pacientą, mūsų brolį Stasį Antanaitį. Tik skyriaus kolektyvo ir Gydytojo Kasparo Gylio dėka turime brolį tipišką kantrų žemaitį. Ačiū, Adelė Domarkienė ir Olga Vasilčikienė

___________________

Padėka gydytojui ortopedui traumatologui V. S. Abraičiui
2021-07

Dėkoju už sėkmingai, prieš 1-erius metus, atliktą skeveldrinio lūžio operaciją.

___________________

Padėka
2021-06-10

Ačiū gydytojui ortopedui traumatologui V. S. Abraičiui ir visai jo komandai – Virgai, Daivai, Reginai, Vandai! Tikimės, kad Lukrecija galės šokti per savo vestuves kada nors 😊
Dėkingos: Lukrecija ir jos mama

___________________

Padėka vidaus ligų gydytojui B. Kazlauskui
2021-06

Ačiū, daktare, už sustiprintą sveikatą! Niekad nepraraskit savo gydančio humoro jausmo! Ačiū!
V. Šleinienė

___________________

Širdingai didelis Ačiū
2021-05-26

Širdingai didelis Ačiū konsultacinės poliklinikos vyresniajai slaugytojai – slaugos administratorei Virginai už pagalbą patekti pas gydytoją traumatologą. Gydytojas – nuoširdus.
Su pagarba, pacientė

___________________

Padėka
2021-05

Nuoširdus ačiū gydytojai ortopedei traumatologei N. Guigaitei! Nuostabi gydytoja.

___________________

Sveikiname su Medikų diena!
2021-04-27

Nuoširdžiai sveikiname su Medikų diena ir dėkojame palaikomojo gydymo ir reabilitacijos skyriaus personalui už rūpestingumą ir dėmesį mums.
Skyriaus 2 palatos ligonės: Albina ir Klementina

___________________

Padėka gyd. A. Alseikaitei
2021-02-21

Ačiū gyd. A. Alseikaitei už gerumą, nuoširdumą, kompetentingumą. Ačiū ir visam dirbusiam personalui.
A. Tamulevičiaus sūnus

___________________

Padėka
2020-12-29

Nuoširdus Ačiū gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Repšiui už rūpestingumą, profesionalumą ir greitą pagalbą susižeidus kairės rankos nykštį.
Pagarbiai, Ona Kaniavaitė

___________________

Padėka gydytojui neurologui Raimondui Dovilčiui
2020 m.

Ačiū, kad rūpinatės ne tik manimi, bet ir rūpinotės mano tėčiu. Ačiū Jums už skirtą laiką, už greitai ir operatyviai atliktą apžiūrą bei suteiktas puikias emocijas. Geranoriškumas, nuoširdumas ir greita patikra – man sukėlė džiaugsmo ašaras. Labai džiugu, kad yra tokių gydytojų, kaip jūs. Ačiū!
Rita Raukaitė

___________________

Padėka
2020-10-30

2020 m. spalio 30 d. pasijutus blogai atvykau į Plungės ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Noriu padėkoti už nuoširdumą, už rūpestį ir žmogiškumą!
Pacientas D. B.

___________________

Nuoširdus Ačiū
2020-08-19

Ačiū mane gydžiusiam chirurgui Kasparui Gyliui. Ačiū už rūpestį, dėmesį ir labai svarbu, kad nėra baimės ko nors Jūsų pasiteirauti, pasiklausinėti. Išlikite visada toks nuostabus ir taip žmonėms reikalingas!
Valda Žukaitienė, Rietavas

___________________

Padėka
2020-06-26

Dėl koronaviruso pandemijos ir karantino negalėjome patekti į Plungės ligoninę, kur guli sunkiai sergantis mūsų Vidmantas. Ilgai jo nematėme ir negalėjome pasirūpinti. Tačiau jis tikrai viskuo aprūpintas, nepriekaištingai slaugomas ir globojamas. Labai džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame už pareigingumą, rūpestį, atsidavimą ir už tai, kad galime būti ramūs dėl savo artimo žmogaus, gydytojai Danguolei LUOTIENEI ir jos vadovaujamo skyriaus personalui.
Vidmanto Rimeikio artimieji

___________________

Nuoširdus Ačiū

Nuoširdus Ačiū gerb. gydytojui Antanui Martusevičiui už pagalbą ir nuoširdų bendravimą. Tepadeda Dievas Jūsų asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime.
Kunigas Antanas Gutkauskas

___________________

Ačiū
2020-06-10

Tariu didelį, nuoširdų Ačiū Plungės ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam 2020-06-10  21 val. Dėmesingumas, profesionali apžiūra.
Dėkinga – Ilona Piliutienė, Kaunas

___________________

Padėka
2019-11-18

Nuoširdžiai dėkoju Plungės ligoninės medikų komandai: chirurgui Kasparui GYLIUI, anesteziologui Vytautui MAČIULIUI, Chirurgijos skyriaus personalui, Chirurgijos skyriaus vedėjui Brūno ALEKNAVIČIUI, pasirūpinusiems mano sveikata. Ačiū Jums už profesionalumą, nuoširdumą, už grąžintą sveikatą. Džiugu, kad savo mieste turime ryžtingų, atsakingų medikų.
Pagarbiai – Aniceta Končiauskienė iš Žemaičių Kalvarijos sen.

„Plungės“ inf.

___________________

Pacientės dėkoja
2019-02-20

Už padrąsinantį žodį, gerą nuotaiką, dėmesį pacientui, už meilę savo pasirinktam darbui, už supratingumą pacientės nuoširdžiai dėkoja chirurgui Kasparui Gyliui.

___________________

Žmona ir dukra su šeima
2019-02-04

Nuoširdžiai dėkojame Plungės ligoninės gydytojams Aivarui DOVYDAIČIUI, Raimondui DOVILČIUI, Danguolei LUOTIENEI, slaugytojoms ir kitiems medicinos darbuotojams, kurie padėjo pratęsti mūsų brangaus vyro ir tėvelio Igno REKAŠIAUS gyvenimą.
Kai ateina lemtingoji valanda, kai mirtis pasiima brangiausiąjį žmogų, artimiesiems širdyje lieka amžina žaizda, bet kai pirmosiomis skausmo valandomis ateina tiek nuostabių žmonių, kurie gražiausiais žiedais ir švelniausiais užuojautos žodžiais palengvina skausmą, norime širdingiausiai padėkoti kolegoms, visiems kaimynams, giminėms, draugams. Nuoširdžiausiai ačiū Marytei STRIAUKIENEI, Antanui ir Reginai VAGNORIAMS, kurie mums visada padeda negailėdami savęs.
Su pagarba – žmona ir dukra su šeima

„Plungės“ inf.

___________________

„Jei ne Plungės medikai, manęs jau nebūtų“
2019-02-04

Plungiškis Algirdas Šaputis šiandien nestokoja optimizmo, nors visai neseniai jam teko kone mirtimi vaduotis – atsidūrė Plungės ligoninės Reanimacijos skyriuje. Su sunkia liga kovojantis žmogus dabar sako, kad greičiausiai jo nebebūtų tarp gyvųjų, jei ne laiku suteikta taip reikalinga medikų pagalba.
Sausio 20 dieną A. Šaputis namuose pasijuto blogai. Artimieji, nieko nelaukę, iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Žmogus skubiai buvo pristatytas į Plungės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Ten jį apžiūrėjo tuo metu budėjęs gydytojas šios ligoninės direktorius Antanas Martusevičius. Nuspręsta plungiškį dėl akivaizdžiai sunkių sveikatos problemų guldyti į Chirurgijos skyrių, tačiau čia neilgai tepabuvo. Netekęs sąmonės jis skubiai perkeltas į reanimaciją. Šiame skyriuje išbuvo parą laiko. „Atsimenu – kai pramerkiau akis, išvydau šalia stovintį A. Martusevičių. Jis man parodė „liuks“, aš jam taip pat“, – su šypsena prisiminė A. Šaputis.
Vėliau laukė gydymas Chirurgijos skyriuje. „Noriu padėkoti mane prižiūrėjusiems gydytojams Brūno Aleknavičiui, Audriui Janėnui, taip pat A. Martusevičiui. Plungės medikai netgi nepatingėjo pasikonsultuoti su mane Klaipėdoje gydančiu profesoriumi – darė viską, kad man padėtų“, – medikams gerų žodžių negailėjo 63 metų Algirdas.
Žmogus įsitikinęs, kad tik laiku gavęs reikalingą profesionalią medikų pagalbą gimtame mieste jis liko gyvas. „Be jokių abejonių, Chirurgijos skyrius mūsų ligoninėje turi išlikti. Pagalvokite, ar būtų mane laiku nuvežę iki Klaipėdos ar kurios kitos ligoninės tokios būklės, kokios buvau tąkart. Tikrai ne. Jei ne Plungės medikai, manęs jau nebūtų. O dabar esu gyvas, tikiu, kad ir savo ligą įveiksiu“, – optimistiškai kalbėjo A. Šaputis.

„Plungės“ inf.

 

Skip to content