Pacientų atsiliepimai

Tariame nuoširdų AČIŪ Jums už mūsų darbo įvertinimą!

 

Nuoširdus Ačiū
2020-08-19

Ačiū mane gydžiusiam chirurgui Kasparui Gyliui. Ačiū už rūpestį, dėmesį ir labai svarbu, kad nėra baimės ko nors Jūsų pasiteirauti, pasiklausinėti. Išlikite visada toks nuostabus ir taip žmonėms reikalingas!
Valda Žukaitienė, Rietavas

___________________

Padėka
2020-06-26

Dėl koronaviruso pandemijos ir karantino negalėjome patekti į Plungės ligoninę, kur guli sunkiai sergantis mūsų Vidmantas. Ilgai jo nematėme ir negalėjome pasirūpinti. Tačiau jis tikrai viskuo aprūpintas, nepriekaištingai slaugomas ir globojamas. Labai džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame už pareigingumą, rūpestį, atsidavimą ir už tai, kad galime būti ramūs dėl savo artimo žmogaus, gydytojai Danguolei LUOTIENEI ir jos vadovaujamo skyriaus personalui.
Vidmanto Rimeikio artimieji

___________________

Nuoširdus Ačiū

Nuoširdus Ačiū gerb. gydytojui Antanui Martusevičiui už pagalbą ir nuoširdų bendravimą. Tepadeda Dievas Jūsų asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime.
Kunigas Antanas Gutkauskas

___________________

Ačiū
2020-06-10

Tariu didelį, nuoširdų Ačiū Plungės ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam 2020-06-10  21 val. Dėmesingumas, profesionali apžiūra.
Dėkinga – Ilona Piliutienė, Kaunas

___________________

Padėka
2019-11-18

Nuoširdžiai dėkoju Plungės ligoninės medikų komandai: chirurgui Kasparui GYLIUI, anesteziologui Vytautui MAČIULIUI, Chirurgijos skyriaus personalui, Chirurgijos skyriaus vedėjui Brūno ALEKNAVIČIUI, pasirūpinusiems mano sveikata. Ačiū Jums už profesionalumą, nuoširdumą, už grąžintą sveikatą. Džiugu, kad savo mieste turime ryžtingų, atsakingų medikų.
Pagarbiai – Aniceta Končiauskienė iš Žemaičių Kalvarijos sen.

„Plungės“ inf.

___________________

Pacientės dėkoja
2019-02-20

Už padrąsinantį žodį, gerą nuotaiką, dėmesį pacientui, už meilę savo pasirinktam darbui, už supratingumą pacientės nuoširdžiai dėkoja chirurgui Kasparui Gyliui.

___________________

Žmona ir dukra su šeima
2019-02-04

Nuoširdžiai dėkojame Plungės ligoninės gydytojams Aivarui DOVYDAIČIUI, Raimondui DOVILČIUI, Danguolei LUOTIENEI, slaugytojoms ir kitiems medicinos darbuotojams, kurie padėjo pratęsti mūsų brangaus vyro ir tėvelio Igno REKAŠIAUS gyvenimą.
Kai ateina lemtingoji valanda, kai mirtis pasiima brangiausiąjį žmogų, artimiesiems širdyje lieka amžina žaizda, bet kai pirmosiomis skausmo valandomis ateina tiek nuostabių žmonių, kurie gražiausiais žiedais ir švelniausiais užuojautos žodžiais palengvina skausmą, norime širdingiausiai padėkoti kolegoms, visiems kaimynams, giminėms, draugams. Nuoširdžiausiai ačiū Marytei STRIAUKIENEI, Antanui ir Reginai VAGNORIAMS, kurie mums visada padeda negailėdami savęs.
Su pagarba – žmona ir dukra su šeima

„Plungės“ inf.

___________________

„Jei ne Plungės medikai, manęs jau nebūtų“
2019-02-04

Plungiškis Algirdas Šaputis šiandien nestokoja optimizmo, nors visai neseniai jam teko kone mirtimi vaduotis – atsidūrė Plungės ligoninės Reanimacijos skyriuje. Su sunkia liga kovojantis žmogus dabar sako, kad greičiausiai jo nebebūtų tarp gyvųjų, jei ne laiku suteikta taip reikalinga medikų pagalba.
Sausio 20 dieną A. Šaputis namuose pasijuto blogai. Artimieji, nieko nelaukę, iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Žmogus skubiai buvo pristatytas į Plungės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Ten jį apžiūrėjo tuo metu budėjęs gydytojas šios ligoninės direktorius Antanas Martusevičius. Nuspręsta plungiškį dėl akivaizdžiai sunkių sveikatos problemų guldyti į Chirurgijos skyrių, tačiau čia neilgai tepabuvo. Netekęs sąmonės jis skubiai perkeltas į reanimaciją. Šiame skyriuje išbuvo parą laiko. „Atsimenu – kai pramerkiau akis, išvydau šalia stovintį A. Martusevičių. Jis man parodė „liuks“, aš jam taip pat“, – su šypsena prisiminė A. Šaputis.
Vėliau laukė gydymas Chirurgijos skyriuje. „Noriu padėkoti mane prižiūrėjusiems gydytojams Brūno Aleknavičiui, Audriui Janėnui, taip pat A. Martusevičiui. Plungės medikai netgi nepatingėjo pasikonsultuoti su mane Klaipėdoje gydančiu profesoriumi – darė viską, kad man padėtų“, – medikams gerų žodžių negailėjo 63 metų Algirdas.
Žmogus įsitikinęs, kad tik laiku gavęs reikalingą profesionalią medikų pagalbą gimtame mieste jis liko gyvas. „Be jokių abejonių, Chirurgijos skyrius mūsų ligoninėje turi išlikti. Pagalvokite, ar būtų mane laiku nuvežę iki Klaipėdos ar kurios kitos ligoninės tokios būklės, kokios buvau tąkart. Tikrai ne. Jei ne Plungės medikai, manęs jau nebūtų. O dabar esu gyvas, tikiu, kad ir savo ligą įveiksiu“, – optimistiškai kalbėjo A. Šaputis.

„Plungės“ inf.

 

Skip to content