Kreipimosi į įstaigą tvarka

Pacientai į viešąją įstaigą Plungės rajono savivaldybės ligoninės Konsultacinę polikliniką kreipiasi per registratūrą. Kreipiantis būtina turėti šiuos dokumentus:

  • asmens tapatybės kortelę arba pasą ar kitą asmenį identifikuojantį dokumentą;
  • asmenys iki 18 metų – gimimo liudijimą arba pasą;
  • dokumentą, patvirtinantį paciento teisę į nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas;
  • Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytos formos siuntimą;
  • asmenys, turintys teisę gauti bet kurios rūšies pensiją – pensininko pažymėjimą;
  • asmenys, esantys Darbo biržos įskaitoje – tai patvirtinantį dokumentą;
  • nėščiosios, turinčios teisės aktų nustatytas motinystės atostogas – nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimą;
  • bendrojo lavinimo, profesinių, aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų dieninių skyrių moksleiviai ir studentai – atitinkamus pažymėjimus;
  • I ir II grupės invalidai bei nedirbantys III grupės invalidai – invalidumo pažymėjimą;
  • asmenys, prisidėję prie Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavimo – pažymą, liudijančią apie dalyvavimą likviduojant Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinius.

Jeigu pacientas kreipiasi neturėdamas šiame punkte nurodytų jo teisę į nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas patvirtinančių dokumentų, už sveikatos priežiūros paslaugas jis turi sumokėti nustatyto dydžio mokestį.

Nuo 2020-10-12 VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje įsigaliojo nauja pacientų sutikimų pasirašymo tvarka.
Informuojame, kad Jums atvykus pas gydytoją į Konsultacinę polikliniką ir pirmą kartą užpildžius „Paciento valios pareiškimą dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo“, sekantį kartą Jums pasirašyti paciento sutikimo formos neinvazinėms procedūroms nereikės. Valios pareiškimas dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo galioja iki Jūsų išreikšto sutikimo atšaukimo. Jeigu Jūs norėsite atšaukti bet kurį Pareiškime išreikštą sutikimą, nenurodant atsisakymo priežasčių, Jums reikės kreiptis į registratūros darbuotoją.

Išankstinė pacientų registracija Konsultacinės poliklinikos registratūroje  tel. 8 448 73 269.

Gydytojo specialisto konsultacijai pacientai įleidžiami per pagrindines Konsultacinės poliklinikos durys. Visiems į vidų įeinantiems asmenims rekomenduojama dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Atvykstantiems pacientams ir lydintiems asmenims rekomenduojama dėvėti švarią kaukę ar respiratorių, dengiančius burną ir nosį. Tiek lauke, tiek viduje laukiantys pacientai privalo užtikrinti saugų atstumą nuo kitų asmenų (saugus atstumas ar tikslios stovėjimo vietos yra pažymėtos).

 

Skip to content