Privatumo politika

VšĮ Plungės ligoninė savo svetainėje www.plungesligonine.lt naudoja slapukus. Žemiau pateikiame, kas tai yra, kaip pašalinti ir koks slapukų naudojimo tikslas.

Slapukai tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų naudojamą prietaisą (kompiuteri ar mobilųjį telefoną), kai jūs apsilankote toje svetainėje. Slapukai plačiai naudojami siekiant efektyvesnio svetainės veikimo.

VšĮ Plungės ligoninė puslapyje www.plungesligonine.lt naudoja Google Analytics – Google teikiamą analiės paslaugą, kuri padeda matyti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine.  Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google ir Google ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiųsdami jūsų IP adresą Google, paverčiame jį anoniminiu.

Pagal Google „privatumo skydo“ sertifikavimo tvarką, Google pareiškia, kad ji laikosi ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies duomenų subjekto IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis.

Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on).

„Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinys

Slapukai taip pat naudojami komentarų modulyje saugos mechanizmui. Taip pat slapukas fiksuoja Jūsų balsavimą mūsų skelbiamose apklausose.

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Daugumoje naršyklių galima:

  • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus
  • blokuoti trečiųjų šalių slapukus
  • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių
  • blokuoti visų slapukų siuntimą
  • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų interneto svetaine.

Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org (angl.)

Skip to content