Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius

Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius
Tel. visą parą 8 448 73 261

 

VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus tikslas – užtikrinti skubios pagalbos teikimą ištisą parą kasdien, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas. Pacientai Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje ir jo poskyriuose visą parą guldomi į Ligoninę skubia ir planine tvarka, o nesant indikacijų – stacionariniam gydymui, teikiama ambulatorinė pagalba. Nesant galimybės suteikti būtinų paslaugų Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuje ar kituose stacionaro skyriuose, pacientas nukreipiamas į kitą gydymo įstaigą.

Pacientams kreipiantis į Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių dėl skubios būtinosios medicinos pagalbos, gydytojo siuntimo nereikia.

Neturint sveikatos draustumą įrodančio dokumento (kai pacientas nėra apsidraudęs privalomuoju ar kitu sveikatos draudimu), gydytojo siuntimo ir jei nėra būtinosios medicinos teikimo indikacijų, gydytojo konsultacija bei atlikti tyrimai pacientams yra mokami pagal gydymo įstaigoje patvirtintas mokamų paslaugų kainas.

Skyriuje teikiamos ir pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, t.y. šeimos gydytojų ne darbo metu, pagal sudarytas sutartis su pirminėmis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis. Šios paslaugos gali būti mokamos, jei jos neatitinka sutarčių, sudarytų su pirminės sveikatos priežiūros įstaigomis, sąlygų.

Pacientai, atvykstantys hospitalizacijai planine tvarka, privalo turėti:

  • gydytojo siuntimą (forma 027/a);
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei dokumentą, patvirtinantį sveikatos draustumą (socialinio draudimo pažymėjimas, pensininko, neįgalumo, darbo biržos pažymėjimą arba kt.).

Užsienio šalių piliečiams, asmenims be pilietybės, nepriskiriamiems nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, ligoninė teikia tik mokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, įskaitant ir būtinąją medicinos pagalbą, išskyrus būtinąją pagalbą, teikiamą užsieniečiams – Europos Sąjungos šalių narių piliečiams, pateikusiems jų draustumą patvirtinantį dokumentą – Europos sveikatos draudimo kortelę, E112 formos pažymėjimą, E 123 formos pažymėjimą, S2 formos dokumentą,DA1 formos dokumentą.

 

Skyriaus vedėjas, vidaus ligų gydytojas
Rolandas Dėdinas

Gydytoja gastroenterologė
Domantė Sadauskienė

Šeimos gydytoja

Dovilė Černiauskienė

Medicinos gydytojai
Aleksandras Deduchovas
Gytis Baltuonė
Rokas Adamonis
Goda Jakovlevaitė
Laura Norkutė
Monika Sudeikytė
Tomas Staniulis
Gabrielė Slauzgalvytė
Paulius Meškauskas
Simona Bėrontaitė

 

Vyresnioji slaugytoja – slaugos administratorė
Renata Luotienė

 

Skip to content