Ambulatorinė slauga namuose

Konsultacinė poliklinika

Ambulatorinė slauga namuose

Tel. 8 678 43031

 

 

Slaugos paslaugos namuose
Tai asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos pacientų namuose, siekiant užtikrinti slaugos paslaugų prieinamumą, tęstinumą, tenkinant paciento slaugos poreikius namų sąlygomis, skatinant paciento savirūpą bei gerinant paciento gyvenimo kokybę. Teikdamas slaugos paslaugą namuose, slaugytojas atlieka injekcijas, lašinės prijungimą, priežiūrą ir lašinę infuziją kateteriu; paima kraują, šlapimą ir kt. laboratoriniams tyrimams; atlieka elektrokardiogramą, žaizdų priežiūrą, pragulų profilaktiką ir priežiūrą, dirbtinių kūno angų priežiūrą (stomų priežiūrą), enterinį maitinimą ir kt.

Komandą sudaro
Slaugytojas, slaugytojo padėjėjas ir kineziterapeutas. Kiekvienas specialistas pagal pacientų poreikius ir savo kompetencija teikia atitinkamas slaugos paslaugas.

Slaugytojas
Veninio kraujo ėmimo procedūra, elektrokardiogramos užrašymas, žaizdų perrišimai, dirbtinių angų ir drenų priežiūra, kateterio naudojimas ir priežiūra, medikamentų administravimas ir t. t.

Slaugytojo padėjėjas
Teikia asmens higienos paslaugos, pagalbą prausiant ar maitinant pacientą, padėties keitimas, rytinė ir vakarinė higiena.

Kineziterapeutas
Nustato, gydo ir/ar kompensuoja judesių sutrikimą ir didina fizinį bei funkcinį pajėgumą. Padeda grąžinti ir lavina ne tik optimalią fizinę funkciją, bet ir optimalų sveikatingumą, fizinį pajėgumą bei gyvenimo pilnatvę (kokybę). Padeda išvengti ligų, simptomų, pažeidimų progresavimo, funkcijos ribotumo ir neįgalumo, kurį gali sukelti ligos, sutrikimai, būklės ar su(pa)žeidimai.

 

Koordinatorė – bendrosios praktikos slaugytoja
Ina Stuopelienė

Bendrosios praktikos slaugytojos
Daiva Mileriutė
Milda Staponkienė
Virginija Drakšienė
Vilma Petkevičienė

Kineziterapeutai
Kamilė Augustinaitė
Vaida Sapiegaitė

Ergoterapeutė
Dovilė Luotytė

 

Skip to content